Втулки стаб. RENAULT (Вир-во Febi)
Номер деталі 31009, призначена для Renault.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 40x100x40мм., орієнтовна вага - 0,04500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 31009 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Внутрішній діаметр | 24.5 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Матеріал | Гума |
| Місце встановлення | Передня |
| Сумісність з моделлю | Megane |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.04500 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 290 ₴

