Сайлентблок важеля CHEVROLET LACETTI передн. міст, задн. (Вир-во FEBI)
Номер деталі 32757, призначена для DAEWOO, Nubira, CHEVROLET, Lacetti.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x60x60мм., орієнтовна вага - 0,32000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 32757 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Висота | 60 мм |
| Стан | Новий |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Діаметр зовнішній | 60 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Nubira, Lacetti |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.32000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 440 ₴

