Важіль AUDI A4, A6, A8, SKODA SUPERB I, VW PASSAT 94-09 перед. міст ліворуч (Вир-во FEBI)
Номер деталі 21196, призначена для AUDI, VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 120x550x90мм., орієнтовна вага - 1,87800кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 21196 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Матеріал | Алюміній |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Тип важеля | Контрольний |
| Місце встановлення | Задній |
| Конструктивні особливості | З кульовим шарніром |
| Сумісність з моделлю | Superb, A4, A6, A8, Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.87800 кг |
| Ширина | 550 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 750 ₴

