Втулка стабілізатора RENAULT CLIO II, MEGANE I 96- перед. міст (Вир-во FEBI)
Номер деталі 31008, призначена для Renault.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 30x60x30мм., орієнтовна вага - 0,04500кг.
Примечание: .
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 31008 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Внутрішній діаметр | 24 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 30 мм |
| Матеріал | Гума |
| Місце встановлення | Передня |
| Сумісність з моделлю | Megane |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.04500 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 230 ₴

