Накінечник тяги керма. SEAT передн. прав. (Вир-во Febi)
Номер деталі 19814, призначена для AUDI, VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x160x80мм., орієнтовна вага - 0,41000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 19814 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | Cordoba, Fox, Polo, Toledo, Rapid, Fabia, Roomster, Ibiza |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.41000 кг |
| Ширина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 560 ₴

