Накінечник тяги керма. MB (Вир-во Febi)
Номер деталі 1712, призначена для Mercedes.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x160x50мм., орієнтовна вага - 0,33400кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 1712 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.33400 кг |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Марка | Mercedes |
| Ширина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 390 ₴

