Опора кульова AUDI 80, 90 82-91 перед. міст праворуч низ (Вир-во FEBI)
Номер деталі 3612, призначена для AUDI, VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x160x50мм., орієнтовна вага - 0,50000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 3612 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.50000 кг |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 710 ₴

