Тяга керма. VW T5, MULTIVAN лев. (Вир-во Febi)
Номер деталі 31789, призначена для AUDI, VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x340x100мм., орієнтовна вага - 1,75400кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 31789 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | Transporter, Multivan |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.75400 кг |
| Ширина | 340 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 200 ₴

