
Тяга керма. MB VARIO передн. (Вир-во Febi)
4 150 ₴
- В наявності
- Код: 4600788547
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга керма. MB VARIO передн. (Вир-во Febi)
Номер деталі 3388, призначена для Mercedes.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 120x1380x70мм., орієнтовна вага - 5,32400кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 3388 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.32400 кг |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Марка | Mercedes |
| Ширина | 1380 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 150 ₴
