
Сайлентблок важеля RENAULT 25, ESPASE II 84-96 перед. міст низ (Вир-во FEBI)
660 ₴
- В наявності
- Код: 4600788549
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля RENAULT 25, ESPASE II 84-96 перед. міст низ (Вир-во FEBI)
Номер деталі 21655, призначена для Renault.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x130x110мм., орієнтовна вага - 0,52600кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 21655 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Висота | 110 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 106 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Діаметр внутрішній | 23 мм |
| Діаметр зовнішній | 65 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Місце встановлення | Задній |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Espace, 25 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.52600 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 660 ₴
