
Накінечник рульової тяги AUDI 50, 80, VW PASSAT 72-94 перед. міст (Вир-во FEBI)
Ціну уточнюйте
- В наявності
- Код: 4600788553
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Накінечник рульової тяги AUDI 50, 80, VW PASSAT 72-94 перед. міст (Вир-во FEBI)
Номер деталі 2234, призначена для AUDI, VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x160x50мм., орієнтовна вага - 0,35000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 2234 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.35000 кг |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
