
Важіль підвіски BMW задн. прав. (Вир-во Febi)
2 120 ₴
- В наявності
- Код: 4600788557
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Важіль підвіски BMW задн. прав. (Вир-во Febi)
Номер деталі 23953, призначена для BMW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x500x90мм., орієнтовна вага - 1,46800кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 23953 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Матеріал | Листова сталь |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Тип важеля | Контрольний |
| Конструктивні особливості | З контргайкою |
| Сумісність з моделлю | X5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.46800 кг |
| Ширина | 500 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 120 ₴
