
Важіль BMW 7(E38) 94-01 зад. міст зправа верх (Вир-во FEBI)
2 850 ₴
- В наявності
- Код: 4600788558
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Важіль BMW 7(E38) 94-01 зад. міст зправа верх (Вир-во FEBI)
Номер деталі 23889, призначена для BMW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 170x380x120мм., орієнтовна вага - 1,47000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 23889 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Матеріал | Листова сталь |
| Довжина | 170 мм |
| Тип важеля | Контрольний |
| Конструктивні особливості | З контргайкою |
| Сумісність з моделлю | Z8, 7-Series |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.47000 кг |
| Висота | 120 мм |
| Ширина | 380 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 850 ₴
