
Важіль підвіски BMW передн. нижн. (Вир-во Febi)
4 200 ₴
- В наявності
- Код: 4600788561
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Важіль підвіски BMW передн. нижн. (Вир-во Febi)
Номер деталі 12528, призначена для BMW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 380x430x150мм., орієнтовна вага - 3,13000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 12528 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина | 380 мм |
| Тип важеля | Контрольний |
| Місце встановлення | Нижній |
| Конструктивні особливості | З контргайкою |
| Сумісність з моделлю | 3, Z4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.13000 кг |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 430 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 200 ₴
