
Важіль BMW 3(E46) 98-06 перед. міст праворуч низ (Вир-во FEBI)
4 470 ₴
- В наявності
- Код: 4600788564
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Важіль BMW 3(E46) 98-06 перед. міст праворуч низ (Вир-во FEBI)
Номер деталі 12529, призначена для BMW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 370x440x160мм., орієнтовна вага - 3,10000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 12529 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина | 370 мм |
| Тип важеля | Контрольний |
| Місце встановлення | Нижній |
| Конструктивні особливості | З кульовим шарніром |
| Сумісність з моделлю | 3, Z4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.10000 кг |
| Висота | 160 мм |
| Ширина | 440 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 470 ₴
