
Тяга рульова RENAULT CLIO II 98- перед. міст із двох сторін (Вир-во Febi)
670 ₴
- В наявності
- Код: 4600788573
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга рульова RENAULT CLIO II 98- перед. міст із двох сторін (Вир-во Febi)
Номер деталі 22763, призначена для Renault.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 120x390x60мм., орієнтовна вага - 0,71000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 22763 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Довжина | 296 мм |
| Висота | 60 мм |
| Місце встановлення | Передня права |
| Сумісність з моделлю | Clio |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.71000 кг |
| Ширина | 390 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 670 ₴
