
Тяга стабілізатора HONDA CIVIC VII, CR-V II, FR-V 00-перед. міст зліва (Вир-во FEBI)
540 ₴
- В наявності
- Код: 4600788575
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга стабілізатора HONDA CIVIC VII, CR-V II, FR-V 00-перед. міст зліва (Вир-во FEBI)
Номер деталі 24950, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x100x30мм., орієнтовна вага - 0,25500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 24950 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Довжина | 55 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 30 мм |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Місце встановлення | Передній лівий |
| Конструктивні особливості | З гайкою |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | CR-V, FR-V, Civic |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.25500 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 540 ₴
