
Накінечник тяги керма. CITROEN передн. лев. (Вир-во Febi)
740 ₴
- В наявності
- Код: 4600788585
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накінечник тяги керма. CITROEN передн. лев. (Вир-во Febi)
Номер деталі 22020, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 140x270x80мм., орієнтовна вага - 0,73400кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 22020 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Сумісність з моделлю | C5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.73400 кг |
| Ширина | 270 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 740 ₴
