Тяга керма. VW T4 передн. прав. (Вир-во Febi)
Номер деталі 10589, призначена для VW, VW T4, VW T4.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x420x80мм., орієнтовна вага - 1,22400кг.
Примечание: Chass. 70-T-200 000->.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 10589 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Сумісність з моделлю | Transporter, California |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.22400 кг |
| Марка | VW |
| Ширина | 420 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

