
Важіль BMW 5(E39) 95-04 перед. міст ліворуч низ (Вир-во FEBI)
2 760 ₴
- В наявності
- Код: 4600788588
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Важіль BMW 5(E39) 95-04 перед. міст ліворуч низ (Вир-во FEBI)
Номер деталі 12378, призначена для BMW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x420x80мм., орієнтовна вага - 1,00000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 12378 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Матеріал | Алюміній |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Тип важеля | Контрольний |
| Місце встановлення | Нижній |
| Конструктивні особливості | З кульовим шарніром |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 кг |
| Ширина | 420 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 760 ₴
