
Сайлентблок VW-Audi (вир-во Febi)
970 ₴
- В наявності
- Код: 4600832003
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок VW-Audi (вир-во Febi)
Номер деталі 27071, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x190x60мм., орієнтовна вага - 0,68200кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 27071 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Висота | 60 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 170 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Діаметр зовнішній | 79 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, Caddy, Touran, Jetta, Octavia, A3, Scirocco, Leon, Golf, Yeti, Eos, Altea |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.68200 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 970 ₴
