
Сайлентблок VW-Audi (вир-во Febi)
310 ₴
- В наявності
- Код: 4600832004
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок VW-Audi (вир-во Febi)
Номер деталі 14520, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x80x60мм., орієнтовна вага - 0,24000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 14520 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Висота | 60 мм |
| Стан | Новий |
| Діаметр внутрішній | 17 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Діаметр зовнішній | 60 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Місце встановлення | Задній |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Caddy, Cordoba, Polo, Toledo, Corrado, Jetta, Golf, Passat, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.24000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 310 ₴
