
Пильовик рул. рейки VW T4 (Вир-во FEBI)
370 ₴
- В наявності
- Код: 4600832007
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пильовик рул. рейки VW T4 (Вир-во FEBI)
Номер деталі 21694, призначена для VW, VW T4.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 140x140x80мм., орієнтовна вага - 0,17500кг.
Примечание: диам. 25/54мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 21694 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Гума |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter, California |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.17500 кг |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Марка | VW |
| Ширина | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 370 ₴
