
Втулки стаб. VW-Audi (Вир-во Febi)
290 ₴
- В наявності
- Код: 4600832013
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулки стаб. VW-Audi (Вир-во Febi)
Номер деталі 31354, призначена для VW, VW T4.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 30x40x30мм., орієнтовна вага - 0,03100кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 31354 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 23 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 30 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | California |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.03100 кг |
| Марка | VW |
Інформація для замовлення
- Ціна: 290 ₴
