
Сайлентблок важеля AUDI Q7, VW TOUAREG 02- зад. міст (Вир-во FEBI)
490 ₴
- В наявності
- Код: 4600832014
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля AUDI Q7, VW TOUAREG 02- зад. міст (Вир-во FEBI)
Номер деталі 30983, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 20x90x30мм., орієнтовна вага - 0,20000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 30983 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Висота | 30 мм |
| Стан | Новий |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Діаметр зовнішній | 29 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | Touareg, Q7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.20000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 490 ₴
