
Сайлентблок FIAT (вир-во Febi)
630 ₴
- В наявності
- Код: 4600832018
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок FIAT (вир-во Febi)
Номер деталі 31091, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x90x80мм., орієнтовна вага - 0,40500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 31091 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Висота | 80 мм |
| Стан | Новий |
| Діаметр внутрішній | 19 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Діаметр зовнішній | 75 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Jumper, Ducato, Boxer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.40500 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 630 ₴
