
Гайка осі BMW 90- (Вир-во FEBI)
460 ₴
- В наявності
- Код: 4600832021
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гайка осі BMW 90- (Вир-во FEBI)
Номер деталі 12181, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 40x40x18мм., орієнтовна вага - 0,06000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 12181 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | Z3, X1, X3, X5, X6, 3, Z8, 7-Series, 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.06000 кг |
| Висота | 18 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 460 ₴
