
Сайлентблок Ford (вир-во Febi)
730 ₴
- В наявності
- Код: 4600832023
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок Ford (вир-во Febi)
Номер деталі 27245, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x90x80мм., орієнтовна вага - 0,21500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 27245 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Висота | 80 мм |
| Стан | Новий |
| Діаметр внутрішній | 12.5 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Діаметр зовнішній | 60 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Місце встановлення | Задній правий |
| Сумісність з маркою | Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | Fusion, Fiesta |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.21500 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 730 ₴
