
Сайлентблок Peugeot (вир-во Febi)
1 210 ₴
- В наявності
- Код: 4600832028
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок Peugeot (вир-во Febi)
Номер деталі 22307, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 140x140x80мм., орієнтовна вага - 0,75000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 22307 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Висота | 80 мм |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Гума/метал |
| Ширина | 140 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Місце встановлення | Задній правий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | Partner, Berlingo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.75000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 210 ₴
