
Пильовик рул. рейки CITROEN BERLINGO, PEUGEOT PARTNER 96- перед. міст зліва (Вир-во FEBI)
320 ₴
- В наявності
- Код: 4600832032
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пильовик рул. рейки CITROEN BERLINGO, PEUGEOT PARTNER 96- перед. міст зліва (Вир-во FEBI)
Номер деталі 18027, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 115x130x110мм., орієнтовна вага - 0,18500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 18027 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Гума |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | CX, ZX, 306, Berlingo, Partner |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.18500 кг |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 320 ₴
