
Важіль MERCRDES C-CLASS(W202), E-CLASS(W210), SLK(R170) 93-04 перед. міст праворуч (Вир-во FEBI)
1 940 ₴
- В наявності
- Код: 4600832033
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Важіль MERCRDES C-CLASS(W202), E-CLASS(W210), SLK(R170) 93-04 перед. міст праворуч (Вир-во FEBI)
Номер деталі 10796, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 200x260x70мм., орієнтовна вага - 1,70000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 10796 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Лита сталь |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Тип важеля | Контрольний |
| Місце встановлення | Верхній |
| Конструктивні особливості | З гумовим кріпленням |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | C-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.70000 кг |
| Ширина | 260 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 940 ₴
