
Пильовик рул. рейки FORD GALAXY, VW SHARAN 96 перед. міст із двох сторін (Вир-во FEBI)
360 ₴
- В наявності
- Код: 4600832034
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пильовик рул. рейки FORD GALAXY, VW SHARAN 96 перед. міст із двох сторін (Вир-во FEBI)
Номер деталі 12102, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x200x70мм., орієнтовна вага - 0,16400кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12102 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Гума |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Ford |
| Сумісність з моделлю | Alhambra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.16400 кг |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 360 ₴
