
Втулки стаб. FORD FIESTA, FORD KA (95-) передн. внутр. (Вир-во Febi)
260 ₴
- В наявності
- Код: 4600832039
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулки стаб. FORD FIESTA, FORD KA (95-) передн. внутр. (Вир-во Febi)
Номер деталі 19449, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 35x40x35мм., орієнтовна вага - 0,03100кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 19449 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 15 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 35 мм |
| Матеріал | Гума |
| Місце встановлення | Передня |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.03100 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 260 ₴
