
Сайлентблок важеля MB W210 (95-02) (комп. 3шт.) (Вир-во Febi)
1 920 ₴
- В наявності
- Код: 4600832040
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля MB W210 (95-02) (комп. 3шт.) (Вир-во Febi)
Номер деталі 11155, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 130x130x110мм., орієнтовна вага - 1,50000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 11155 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Висота | 110 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Ширина | 130 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.50000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 920 ₴
