
Тяга стаб. VW-Audi (вир-во Febi)
570 ₴
- В наявності
- Код: 4600832042
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга стаб. VW-Audi (вир-во Febi)
Номер деталі 27982, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 40x90x40мм., орієнтовна вага - 0,20000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 27982 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Довжина | 78 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 40 мм |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Конструктивні особливості | З гумовим кріпленням |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Cordoba, Caddy, Polo, Toledo, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.20000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 570 ₴
