
Опора кульова Peugeot (Вир-во Febi)
480 ₴
- В наявності
- Код: 4600832043
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора кульова Peugeot (Вир-во Febi)
Номер деталі 11417, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x80x60мм., орієнтовна вага - 0,30000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 11417 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Тип важеля | Контрольний |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Місце встановлення | Передня права |
| Конструктивні особливості | З контргайкою |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 405, BX |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.30000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 480 ₴
