
Подушка кріп. балки BMW E36/E46 (90-00, 00-) (Вир-во Febi)
490 ₴
- В наявності
- Код: 4600832044
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подушка кріп. балки BMW E36/E46 (90-00, 00-) (Вир-во Febi)
Номер деталі 14923, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x60x50мм., орієнтовна вага - 0,17500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 14923 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3, X3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.17500 кг |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 490 ₴
