
Шків насоса ГПК BMW 5(E39), X3 2,0-3,0 97- (Вир-во FEBI)
1 210 ₴
- В наявності
- Код: 4600832045
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шків насоса ГПК BMW 5(E39), X3 2,0-3,0 97- (Вир-во FEBI)
Номер деталі 30123, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 170x170x40мм., орієнтовна вага - 0,30000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 30123 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Сумісність з моделлю | Z3, X3, 3, 7-Series |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.30000 кг |
| Ширина | 170 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 210 ₴
