
Гайка осі Renault (Вир-во Febi)
290 ₴
- В наявності
- Код: 4600832046
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гайка осі Renault (Вир-во Febi)
Номер деталі 19893, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 40x40x30мм., орієнтовна вага - 0,15000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 19893 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Dacia, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Twizy, 19, Note, Safrane, Sandero, Scenic, 21, Kangoo, Clio, Sport Spider, Logan, Megane, Kubistar, Micra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.15000 кг |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 290 ₴
