
Кронштейн стаб. VW-Audi (вир-во Febi)
290 ₴
- В наявності
- Код: 4600832049
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кронштейн стаб. VW-Audi (вир-во Febi)
Номер деталі 23366, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 20x20x10мм., орієнтовна вага - 0,05000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 23366 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Toledo, A3, Octavia, Leon, TT, Golf, New Beetle |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.05000 кг |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 290 ₴
