
Пильовик рул. рейки AUDI A2, SEAT CORDOBA, VW POLO 93- (Вир-во FEBI)
370 ₴
- В наявності
- Код: 4600832050
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пильовик рул. рейки AUDI A2, SEAT CORDOBA, VW POLO 93- (Вир-во FEBI)
Номер деталі 21700, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 140x140x80мм., орієнтовна вага - 0,12000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 21700 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Термопласт |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Fox, Cordoba, Lupo, Polo, Fabia, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.12000 кг |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 370 ₴
