
Сайлентблок Opel (вир-во Febi)
950 ₴
- В наявності
- Код: 4600832055
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок Opel (вир-во Febi)
Номер деталі 30604, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 115x130x110мм., орієнтовна вага - 0,52000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 30604 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Висота | 110 мм |
| Стан | Новий |
| Діаметр внутрішній | 13 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Довжина | 115 мм |
| Місце встановлення | Задній правий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Zafira, Astra, Meriva |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.52000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴
