
Пильовик рул. рейки PEUGEOT EXPERT, FIAT SCUDO 94- перед. міст із двох сторін (Вир-во FEBI)
Ціну уточнюйте
- В наявності
- Код: 4600832063
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Пильовик рул. рейки PEUGEOT EXPERT, FIAT SCUDO 94- перед. міст із двох сторін (Вир-во FEBI)
Номер деталі 18187, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x190x75мм., орієнтовна вага - 0,31500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 18187 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Гума |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Lancia, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Zeta, Expert, Jumpy, Scudo, Ulysse |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.31500 кг |
| Висота | 75 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 190 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
