
Опора кульова MB VITO, VIANO 03-перед. міст (Вир-во FEBI)
1 040 ₴
- В наявності
- Код: 4600832065
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора кульова MB VITO, VIANO 03-перед. міст (Вир-во FEBI)
Номер деталі 24578, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x130x110мм., орієнтовна вага - 0,97500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24578 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Розмір конуса | 22 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Тип важеля | Контрольний |
| Місце встановлення | Передня права |
| Конструктивні особливості | З кріпильними матеріалами |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito, Viano |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.97500 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 040 ₴
