
Сайлентблок важеля підвіски MB (Вир-во Febi)
310 ₴
- В наявності
- Код: 4600832067
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля підвіски MB (Вир-во Febi)
Номер деталі 21132, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 30x35x30мм., орієнтовна вага - 0,09000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 21132 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Висота | 30 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 36.35 мм |
| Довжина | 30 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 24.5 мм |
| Місце встановлення | Задній правий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | C-Class, 124, 190 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.09000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 310 ₴
