Важіль підвіски VW-Audi поперечний. (Вир-во Febi)
Номер деталі 32957, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 85x420x105мм., орієнтовна вага - 1,11200кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 32957 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Листова сталь |
| Довжина | 85 мм |
| Тип важеля | Контрольний |
| Місце встановлення | Нижній |
| Конструктивні особливості | З гумовим кріпленням |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Jetta, Octavia, Yeti, Passat, Eos, Superb, Leon, Tiguan, Toledo, Touran, A3, TT, Golf, Q3, Alhambra, Altea, Scirocco |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.11200 кг |
| Висота | 105 мм |
| Ширина | 420 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

