
Важіль підвіски VW-Audi поперечний. (Вир-во Febi)
1 240 ₴
- В наявності
- Код: 4600832072
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Важіль підвіски VW-Audi поперечний. (Вир-во Febi)
Номер деталі 32956, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x420x80мм., орієнтовна вага - 1,12600кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 32956 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Листова сталь |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Тип важеля | Контрольний |
| Місце встановлення | Нижній |
| Конструктивні особливості | З гумовим кріпленням |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, Tiguan, Toledo, Touran, Jetta, Octavia, A3, Passat, Scirocco, Leon, TT, Golf, Q3, Yeti, Eos, Alhambra, Altea |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.12600 кг |
| Ширина | 420 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 240 ₴
