
Сайлентблок важеля MB VITO 2.2, 2.3 CDI (96-03) передн. (Вир-во Febi)
460 ₴
- В наявності
- Код: 4600832073
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля MB VITO 2.2, 2.3 CDI (96-03) передн. (Вир-во Febi)
Номер деталі 21853, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x70x50мм., орієнтовна вага - 0,24500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 21853 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Висота | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Діаметр зовнішній | 25 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito, Viano, V-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.24500 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 460 ₴
