
Сайлентблок Renault (вир-во Febi)
480 ₴
- В наявності
- Код: 4600832077
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок Renault (вир-во Febi)
Номер деталі 22825, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x80x90мм., орієнтовна вага - 0,03800кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 22825 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Висота | 90 мм |
| Стан | Новий |
| Діаметр внутрішній | 18 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Діаметр зовнішній | 32 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Vivaro, Trafic, Primastar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.03800 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 480 ₴
