
Пильовик рул. рейки FORD ESCORT, FIESTA (Вир-во FEBI)
360 ₴
- В наявності
- Код: 4600832078
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пильовик рул. рейки FORD ESCORT, FIESTA (Вир-во FEBI)
Номер деталі 21257, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x140x60мм., орієнтовна вага - 0,10000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 21257 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Гума |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Escort, Puma, Fiesta, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.10000 кг |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 360 ₴
